Lista produktów
ProduktIndeksDostępnośćCenaIlość
KLIMAS WKRĘT-MET
Indeks: WKM-LE-ZN-10105
M10×105 mm · tfix 25 mm · 25 szt.
38,96 zł brutto / opak. 25 szt. 31,67 zł netto
1,56 zł/szt.
KLIMAS WKRĘT-MET
Indeks: WKM-LMX10140
Ø10×140 mm · talerzyk Ø60 mm · 200 szt.
144,99 zł brutto / karton 200 szt. 117,88 zł netto
0,72 zł/szt.
KLIMAS WKRĘT-MET
Indeks: WKM-WKCP-08120
8×120 mm · TX40 · 50 szt.
28,51 zł brutto / opak. 50 szt. 23,18 zł netto
0,57 zł/szt.
ATLAS
Indeks: ATL-ZM-25
25 kg · M5 · spoina 6–40 mm
20,89 zł brutto / worek 25 kg 16,98 zł netto
0,84 zł/kg
ATLAS
Indeks: ATL-STOPTERK20-25
25 kg · EPS/XPS i siatka · od 0 °C
59,70 zł brutto / worek 25 kg 48,54 zł netto
2,39 zł/kg
ATLAS
Indeks: ATL-FUGACER-2
2 kg · CG2WA · spoina 1–20 mm
27,99 zł brutto / torba 2 kg 22,76 zł netto
14,00 zł/kg
ATLAS
Indeks: ATL-SMS60ULTRA-25
25 kg · 3–60 mm · CT-C25-F7
60,99 zł brutto / worek 25 kg 49,59 zł netto
2,44 zł/kg
ATLAS
Indeks: ATL-GTA-18
18 kg · gotowa do użycia · do 3 mm
73,50 zł brutto / wiadro 18 kg 59,76 zł netto
4,08 zł/kg
ATLAS
Indeks: ATL-UNIGRUNT-5
5 kg · koncentrat · do 400 m²
40,90 zł brutto / kanister 5 kg 33,25 zł netto
8,18 zł/kg
ATLAS
Indeks: ATL-PLUS-25
25 kg · C2TE S1
68,97 zł brutto / worek 25 kg 56,07 zł netto
2,76 zł/kg
STALCO
Indeks: STC-S-10005
5 m × 25 mm · II klasa dokładności
32,29 zł brutto / szt. 26,25 zł netto
STALCO
Indeks: STC-S-38782
180 mm · runo 12 mm
10,45 zł brutto / szt. 8,50 zł netto
STALCO
Indeks: STC-S-37230
ząb 10 × 10 mm · stal nierdzewna
26,25 zł brutto / szt. 21,34 zł netto
STALCO
Indeks: STC-S-65783
60 cm · 3 libelle · 0,5 mm/m
117,90 zł brutto / szt. 95,85 zł netto
DEKORAL
Indeks: DEK-GRUNT-DREWNA-0-9L
0,9 l · biały mat · do 12 m²/l
34,99 zł brutto / opak. 28,45 zł netto
DEKORAL
Indeks: DEK-EMAKOL-BIALY-0-9L
0,9 l · biała, połysk · do 18 m²/l
28,99 zł brutto / opak. 23,57 zł netto